شرکت شریف

در خدمـت صنـایع هستیـم

در پاسخ به نیاز صنایع مختلف

از دل گرمای کوره های  فولاد اصفهان  تا ارتفاعات کرمانشاه.، از معادن سنگ آهن کرمان تا بنادر جنوبی بوشهر، هر کجا ماشینی در حرکت است، آنجا جایی است که شما گیربکس های شرکت شریف و مردمان  سخت کوشی را خواهید دید که در حال به پیش راندن چرخ های صنعت ایران هستند.

دفتر مرکزی شرکت شریف در استان اصفهان به همراه نمایندگان فروش و خدمات پس از فروش خود در شهرهایی نظیر تبریز، شیراز، اهواز، رفسنجان، مشهد، تهران، قزوین، زنجان، بوشهر، کرمان و شهرهایی دیگر توانسته اند با راهکارهای مبتکرانه انتقال قدرت، استاندارد صنایع ایران را ارتقا داده و عملکرد گشتاور سنگین را به 75000 نیوتن بر متر برسانند.شرکت شریف با بیش از 30 سال سابقه همواره به یاری صنایع مختلف آمده و صفر تا صد سفارش سازی گیربکس های صنعتی  خاص را از مرحله طراحی تا ساخت و نصب، با بهترین کیفیت به سرانجام رسانده است.این شرکت توانایی این را دارد که به نیاز صنایع حیاتی کشور پاسخی درخور داده وبا  داشتن استانداردهای  جهانی به رقابت با نمونه های مشابه خارجی بپردازد.در ادامه نمونه ای از صنایع بزرگ و متوسط و کوچک را خواهید دید که جزو مصرف کنندگان گیربکس های صنعتی و الکتروگیربکس های شرکت ما هستند.

0%
رضایت صنایع
0
پروژه های تکمیل شده
0%
میزان مرجوعیات
0
طراحی سفارشی گیربکس
صنعت کاغذ

صنعت کاغذ

یکی از صنایع حامی محیط زیست است که امروزه شاهد سیل افزایش درخواست ها برای محصولات متنوع می باشد. ازین رو تقاضا برای گیربکس ها شامل گیربکس های چدنی، فولادی یا آلومینیومی برای توان بخشیدن به ماشین آلات مختلف این صنعت در حال افزایش است.

صنعت کاغذ
صنعت سیمان
صنعت سیمان

صنعت سیمان

سیمان  یکی از دیگر صنایع آماده برای رشد و توسعه در آینده پیش روست؛ چرا که با پیگیری اخبار و اطلاعیه های دولت در می یابید که سیمان و محصولات وابسته به این صنعت، نقشی اساسی در اکثر طرح های توسعه دارند.

 گیربکس های مصرفی این صنعت در بخش های

  •  Bulk Materials Handling،
  • Crushing & Grinding و
  •  Pyro Processing

به کار رفته و عمدتا شامل  گیربکس های بول_هلیکال، هلیکال و محور موازی برای افزایش گشتاور موتور، یا کاهش سرعت  و تقویت موتور استفاده می شوند. کاربرد الکتروگیربکس های صنعتی بخصوص در صنعت سیمان برای تغییر گشتاور و دستیابی به بیشینه ممکن است.

صنعت نیشکر

صنعت نیشکر

به طیف متفاوتی از ماشین آلات صنعتی وابسته است. به همین خاطر طیف وسیعی از گیربکس های صنعتی مانند بول-هلیکال و هلیکال و یا گیربکس های سفارش سازی شده را برای مدیریت گشتاور و انتقال نیرو در این صنعت مورد استفاده قرار میگیرد.

صنعت نیشکر - شرکت شریف
صنعت فولاد
صنعت فولاد

صنعت فولاد

نیز همانند صنعت سیمان یکی از دیگر صنایعی است که از ماشین آلات  سنگین و همچنینگیربکس و  الکتروگیربکس برای کارهای سنگین استفاده میکند. استفاده و اتکای این صنعت به گیربکس های صنعتی مستحکم و ماندگاری است که بتوانند در فشارهای بالا به خوبی کار کنند. طیف گسترده ای از گیربکس ها اعم از محور موازی، هلیکال بول و هلیکال به سبب کاربری بلند مدت و بهینه شان مورد استفاده ی این صنعت هستند.

 Kilns, pelletizer and furnaces بخش هایی است که در فرایند اولیه و ثانویه (Primary Processing & Primary Processing) از تکنولوژی الکترو گیربکس های این شرکت بسیار بهره میبرند.

صنعت پلاستیک

صنعت پلاستیک سازی

استفاده عمده خود از گیربکس های صنعتی را برای قدرت بخشیدن  به mixers and mills، extrusion processes و  برای  Calendaring Applications در فرایند فراوری لاستیک و پلاستیک دارد.

صنعت پلاستیک
صنعت نفت وگاز
صنعت نفت و گاز

صنعت نفت و گاز

نیز در بخش های مختلف خود از استخراج تا انتقال، استفاده ی فراوانی از گیربکس های صنعتی دارد.  Loose gearing and full gear systems در صنعت بالادستی در تجهیزات استخراج نفت خام، در بخش میانی دستی در تجهیزات فرآوری گاز طبیعی و گاز مایع به کار می روند. همچنین در صنعت پایین دستی پالایش نفت خام نیازمند proven high speed gear systems operating است که بتوانند در محیط های پیچیده و شرایط دشوار به خوبی کار کنند.

فهرست